Łazienki

Blaty do ŁAZIENKI

Łazienka, oprócz funkcji użytkowej, powinna być przestrzenią relaksu i wypoczynku. Z uwagi na to, iż jest miejscem o podwyższonej wilgotności, zarówno blaty łazienkowe, jak i pozostałe elementy wymagają zastosowania odpowiednich materiałów. 

Kamienne blaty łazienkowe na zamówienie

Polecamy wykonanie blatu łazienkowego oraz posadzek czy okładzin ściennych ze spieku kwarcowego laminam, granitu i marmuru. Kamienie naturalne do łazienek, w zależności od rodzaju, wymagają dodatkowej ochrony przed wilgocią w postaci regularnej impregnacji.

Spieki kwarcowe do łazienki

Spieki kwarcowe natomiast charakteryzują się odpornością na bakterie, pleśń i grzyby, a także rozpuszczalniki organiczne, nieorganiczne detergenty oraz środki odkażające. Dzięki zastosowaniu płyt wielkoformatowych minimalizujemy również występowanie fug. Spieki kwarcowe nie wymagają również dodatkowych zabiegów zabezpieczających m.in. impregnowania.

Wysokiej jakości kamienie naturalne do łazienki

Park maszynowy Lagran umożliwia realizację najbardziej wyszukanego projektu z użyciem zarówno dużych płyt, jak i drobnych elementów. Nasz zespół specjalistów stworzy wyjątkowe i ekskluzywne wnętrza bez względu na to, czy remontujesz małą łazienkę czy projektujesz salon łazienkowy.

Poniżej znajdują się wykonane przez nas przykładowe realizacje blatów łazienkowych z kamienia naturalnego oraz całych łazienek.