Spiek kwarcowy

Spiek kwarcowy

Spieki kwarcowe Laminam, stworzone są z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne.

Nie emitują żadnych substancji do środowiska i mogą być łatwo mielone, a następnie poddane procesowi recyklingu dla zastosowania w innych procesach produkcyjnych.

Granulat najpierw zostaje sprasowany (8000 ton na 1 m2) a następnie na skutek zastosowania innowacyjnej technologii – spiekania granulatu w piecu hybrydowym, wypalony w temperaturze 1220 stopni.

Płyty wytworzone w ten sposób są idealnie płaskie i mogą być później pocięte lub wykończone z całkowitą dokładnością wymiaru. Pozwala on osiągnąć idealną równowagę między powierzchnia 3 m2 a grubością 3 mm.

Zaawansowane technologie zastosowane w procesie produkcyjnym płyt, sprawiają, że są one łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz odporne na mróz, ogień, pleśń i promienie UV, nie zmieniają koloru, parametrów i właściwości

Nasza Firma specjalizuje się w cięciu, formatowaniu i obróbce spieków kwarcowych Laminam. Ze względu na szerokie spektrum zastosowania tego materiału oferujemy:

Blaty kuchenne, blaty łazienkowe, posadzki, okładziny ścienne wewnątrz i na zewnątrz, schody, zlewy, umywalki.Nasza Firma wykorzystuje spiek kwarcowy do oklejenia frontów szaf i szafek, dzięki temu wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru.

Zaledwie 3mm warstwa spieku gwarantuje utrzymanie wszelkich właściwości technicznych jak również użytkowych.

Nasza Firma specjalizuje się w cięciu, formatowaniu i obróbce spieków kwarcowych Laminam. Ze względu na szerokie spektrum zastosowania tego materiału oferujemy:

Blaty kuchenne, blaty łazienkowe, posadzki, okładziny ścienne wewnątrz i na zewnątrz, schody, zlewy, umywalki.

Nasza Firma wykorzystuje spiek kwarcowy do oklejenia frontów szaf i szafek, dzięki temu wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru. Zaledwie 3mm warstwa spieku gwarantuje utrzymanie wszelkich właściwości technicznych jak również użytkowych.